.

.

Искрени Кујна Билни Дигестивниот Додаток Милениче храна за Мачки и Кучиња

Искрени Кујна Билни Дигестивниот Додаток Милениче храна за Мачки и Кучиња

DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма

Бестселерот ДИГЕСТИВНИОТ ЗАБЕЛЕШКА : Овој клиент омилен е, мора да се има за кучиња или мачки кои се занимаваат со повремени лабава столици од животната средина стрес, исхраната indiscretion или транзиција кон нов начин на исхрана.ГАСТРОИНТЕСТИНАЛНИ ПОДДРШКА : Овој природен додаток е NASC (National Animal Додаток Советник) уверение и направени со билки за да им помогне на смири и да се заштити тракт.ЧОВЕКОВИТЕ ОДДЕЛЕНИЕ : за Разлика од повеќето храна за миленичиња, овој рецепт е 100% човековите одделение – направени со човечки одделение состојки & произведени во човечка храна објект.Тоа значи високо квалитетни состојки и повеќе стандарди за безбедност, исто како што би очекувале од вашиот сопствен храна.НИЕ се КАЖЕ НЕ НА : Овој рецепт не содржи конзерванси, нус-производи, спојници, генетските модифицирани организми состојки, пченка, пченица или соја.ПРИРОДНИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Совршена Форма е направен со состојки што би се признае од вашата сопствена кујна, и направени во САД со доверливи извори од целиот свет.ЛЕСНО ДА се СЛУЖАТ : комбинација на препорачаната количина на суви се меша со вода за да се формира паста.Ние ви препорачуваме да се меша во со нивните сегашни храна, или со topper.Мачки и кучиња заслужуваат совет горниот дигестивен здравство.Совршена форма има билки како лизгава elm, анасон, и хлебните да им помогне на смири и да се заштити тракт и да се намали лабава столици од животната средина стрес, исхраната indiscretion, или транзиција кон нов начин на исхрана.Тие, исто така, ги охрабри регуларноста и спречување на гас—не е изненадување тоа е најдобро продаван клиент омилен!.

Главните карактеристики

Избор на клиент