.

.

Задна Камера Кабел, Автомобил Обратна Rear View Camera Адаптер Кабел за Видео Кабел Паркинг Камера за Видео Кабел за Продолжување со Откривање на Жица

Задна Камера Кабел, Автомобил Обратна Rear View Camera Адаптер Кабел за Видео Кабел Паркинг Камера за Видео

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од Високо-Квалитетни ПВЦ автомобилската материјали, направи кабел повеќе durablele и временските услови-отпор.Чист бакар core може да ги намали пречките и да се обезбеди оптимално сигнал на пренос.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Оригинални стандарден дизајн, обезбеди голема брзина за пренос на податоци.Компактен и исклучителна, 24cm доволно долго жица, лесен и удобен за користење.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Двете страни ја имаат висок квалитет plug-and-play конектори, правење на кабел полесно да користите и стабилни перформанси, е идеална замена кабел за стариот и стари кабли.ДИРЕКТНО ПОВРЗУВАЊЕ : Plug жица подигнат во неискористени конектор зад вашиот радио, тогаш вашиот радио е во можност да прифати жолта РКА на текст за резервна копија на камерата.ШИРОКА ПРИМЕНА : 100% Сосема Нов Резервни Автомобил Задните Приказ на Камерата Адаптер Кабел.Се користи за да се поврзете видео надзор, надзорот камера, аудио и видео сигнали,поддршка за Rearview Камера, DVD плеер, ТВ Кутија.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични + Метал Боја : Црна + Жолто + Сина Вкупна Должина : 24cm/9.4 инчен Пакет Тежина : околу.8g Fitment : по Golf VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat B6 Touran Tiguan со MIB RCD330 Пакет Листа : 1 * Задна Камера Кабел.

Главните карактеристики

Condition:
 100% Brand New
Material:
 Plastic + Metal
Color:
 Black + Yellow + Blue
Total Length:
 24cm/9.4inch
Package Weight:
 approx.8g
Fitment:
 for Golf VI Jetta 5 6 MK5 MK6 Passat B6 Touran Tiguan with MIB RCD330
Package List:
1 * Rear Camera Cable :
Избор на клиент