.

.

Leowefowa 3x1.8m Винил Божиќ Позадина Ноќ Сценографијата Борова Шума Елка Зимски Пејзаж Фото Позадина за Партија Фото Пука Студио Реквизити Фотографија Backdrops Божиќ Парти?

Leowefowa 3x1.8m Винил Божиќ Позадина Ноќ Сценографијата Борова Шума Елка Зимски Пејзаж Фото Позадина за Партија

DEN 2364.00

Пристапност
Во достапна форма

❤????Големина : 10 х 6 FT /3 x 1.8 M(Ширина x Висина). ❤????Материјал : Тенок винил (не се перат). 1 компјутер фотографски позадина, со исклучок на позадина стојат. ❤????Функција : Лесна, расклопна, не е лесно да се слабее, може да се избрише со вода, инкџет слики, издржлив, лесен. ❤????Повод : Погоден за професионално студио за фотографија и партија декорација.Тоа може да се користи за различни видови на настанот како роденден, бебе туш, новороденче, чај партија, портрет фотографија пука, видео одлуки, производ на екранот,телевизија во ЖИВО и така натаму.Исто така, може да биде ѕид, хартија, tablecloth и завеси за декор. ❤????Забелешка : Поради пакување проблем, ќе има некои набори (брчките), но тоа може да биде железо надвор Ако умот.Големина : 10x6ft(3x1.8m).

Главните карактеристики

Избор на клиент