.

.

Lucare Долго Се Справи Со Предници Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Овошје Чај Десерт Предници Нерѓосувачки Челик Здрав Blackgold

Lucare Долго Се Справи Со Предници Нерѓосувачки Челик Прибор За Јадење Овошје Чај Десерт Предници Нерѓосувачки

DEN 116.88

Пристапност
Во достапна форма

Можете да ги користите овошје вилушка за јадење овошје, десерт и салата, која е мини, креативни, таписерии и мултифункционален.Можете да ги користите нерѓосувачки челик вилушка погодно и измијте тоа лесно се што е премиум, анти- ' рѓа, лесен и компактен дизајн.Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал.Должината на плодот вилушка е 13cm и ширина е 1cm.Тоа е совршен за дома, апарати за домаќинство, кујна и сл.Спецификации : Можете да го користите нерѓосувачки челик вилушка погодно и измијте тоа лесно се што е премиум, анти- ' рѓа, лесен и компактен дизајн.Бидејќи не 'рѓосувачки челик вилушка е премиум, анти-' рѓа, лесен и компактен дизајн, тоа е погодно да се користи и лесно да се мијат.Нерѓосувачки челик вилушка може да се користи удобно и лесно да се мијат, која е премиум, анти- ' рѓа, лесен и компактен дизајн.Карактеристики : Овошје вилушка е мини, креативни, таписерии и мултифункционален, која може да се користи компатибилен со јадење на овошје, десерт и салата.Бидејќи мини, креативни и исклучителна овошје вилушка е мултифункционален, тоа може да се користи компатибилен со јадење на овошје, десерт и салата.Тоа е совршен за дома, апарати за домаќинство, кујна и сл.13cm x 1cm/5.12" x 0.39" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент