.

.

Забрана Одбојка: Red Hot

Забрана Одбојка: Red Hot

DEN 331.20

Пристапност
Во достапна форма

Престанете да се намали и се Тркалаат : "Причина, кога ќе играат со Outlaws, си играат со ОГАН!.Овие red hot divas се премногу топли за да се справи.Се подготвени да се судрат, поставување и скок на вашиот пат низ пекол'uva добро време.Пршлен Вклучува : Топло 2 на 2 одбојка акција во јамата на пеколот!.Одбојка оди "Забрана" со срамота хумор и фантастична игра оваа банда е познат по.Овие scantily облечени прекршителите донесе нивните познати атмосфера на судовите како тие сет, скок, и да се фрли удари на нивниот пат кон победата.Изберете еден тим, зграби суд, им служи на некои став ..и направите некои големи топката-bustin " online преку Xbox Live со Забрана Одбојка!.

Главните карактеристики

Избор на клиент