.

.

ledmomo Двојно Камера Планината Флеш Заградата Tripod се Залагаме за 1/4 Завртка Студио за Светло во Видео Стои Светилката Speedlite Камера

ledmomo Двојно Камера Планината Флеш Заградата Tripod се Залагаме за 1/4 Завртка Студио за Светло во Видео Стои

DEN 178.56

Пристапност
Во достапна форма

Изработен од алуминиумска легура за трајни и долго време се користи.Поддршка 2 камери или топла чевли се качи во исто време.Погоден за свадба, роденден или други DV снимање.Цврсто фиксирани вашата камера или топла чевли планината.Совршен за дигитална камера, DV и други пука уреди.Description This алуминиум легура заградата планината е дизајниран да го поправи вашиот блиц светлина топла чевли или камерата при снимање.На планината може да тесно фиксна вашите уреди за стабилна снимање.Тоа е погоден за свадба, роденден или други DV снимање.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Алуминиум легура.- Димензии : 16 x 3 x 0.5 cm / 6.3 x 1.2 x 1 инч.- Изработен од алуминиумска легура за трајни и долго време се користи.- Поддршка 2 камери или топла чевли се качи во исто време.- Погоден за свадба, роденден или други DV снимање.- Цврсто фиксирани вашата камера или топла чевли планината.- Совршен за дигитална камера, DV и други пука уреди.Пакет Including1 x заградата планината.

Главните карактеристики

Избор на клиент