.

.

MANO Nonstick Силикони Крофна Тави за Печење Сет од 2,Торта Калапи Круг Doughnut Коцки Леб Леб Пан Cookie Печење Лист Кифла Пан Bakeware сет,виолетова

MANO Nonstick Силикони Крофна Тави за Печење Сет од 2,Торта Калапи Круг Doughnut Коцки Леб Леб Пан Cookie Печење

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 10.3 x 7 x 1 инчи.дијаметарот на секоја шуплина е околу 3 инчи, и 6 шуплини во вкупно.Материјал : Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски,БЕЗ Хемиски Слој,100% BPA free,флексибилни и издржливи.Висок квалитет : Со опсег на температура отпорни на -40℉ 500℉(-40℃ да 260℃),нашиот прибор собата е загарантирано безбедно за фурна, микробранова, машина за миење садови, фрижидер и замрзнувач употреба.Трајни производи со висок квалитет со силиконска материјал, отпорен на свиткување, warping и доделување,може да се задржи првобитната форма по стотици користи.Широка Примена : може да се користи за крофна, bagel и други десерти.Уживате во овие домашни крофни активности кои згрижувачките споделување, релаксирачка и забавна.Не-стап и лесно да се чисти : Овие тави за Печење надвор од мат завршна обработка, внатре светла доработка,лесно за вас да се појави надвор торта или други лица од сите тави без да му наштети на својот изглед.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно да го заштедите вашето време и напор.Боја : Виолетова.

Главните карактеристики

Избор на клиент