.

.

[Пакет од 6] Loofah Сунѓерот Влошки Природни Органски Бања Luffa Сунѓери Влошки Природна Бања Туш Loofah Тело Scrubber Сунѓери за Exfoliating Вашата Кожа

[Пакет од 6] Loofah Сунѓерот Влошки Природни Органски Бања Luffa Сунѓери Влошки Природна Бања Туш Loofah Тело

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Природни Loofah Влошки : Направен од 100% природни органски exfoliating loofah сунѓери и тери крпа материјали.Длабоко Exfoliating Вашата Кожа : ви Благодариме на природни и porous растителни влакна, на luffa влошки може да нежно длабоко очисти вашата кожа.Лесен за Користење : На loofah влошки имаат убав облик и големина со еластична рака на рака и тери крпа поддршка дизајниран за да се обезбеди loofah подлога останува во вашата рака за текот тело чистење.Како Работи : ве Молиме впие во топла вода за да се направи тоа се меки пред да уживаат дома масажа и капење, а потоа исплакнете со чиста вода и да се обеси за воздух-сува автоматски по употреба.Гаранција за квалитет : Ние сме убедени со нашите 6 pack природни exfoliating loofah влошки и како вас да бидат задоволни 100% !Ако не, ние ќе се целосно враќање на средствата или девизните без било какви прашања праша, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.НАПРАВИ ВАШАТА КОЖА ЗДРАВА ПРИРОДНО.Искуство чудото на негата на кожата на природен начин.Овие природни exfoliating loofah сунѓерот влошки удар далеку мртвите кожата да се ревитализира досадна, ронлив кожата и да ви остават чувство мека, мазна и освежен.Бидејќи loofah, исто така, може да се промовира микро циркулацијата и помага да се unclog порите, вашето тело ќе биде повеќе приемчив за козметички производи, како што се moisturizers, лосиони, серуми и повеќе.Со редовна употреба, ќе најдете младешки, жив кожата никогаш не е така лесно.КАКО ДА СЕ КОРИСТИ. -Ве молиме, натопете ја во топла вода за неколку минути. -Стави лосион или на сапун. -Потоа се подготвени да уживате чудото на негата на кожата.АПЛИКАЦИЈА.METLUCK туш loofah scrubbies се идеални за мажите и жените за капење.СОВЕТИ. -Ве молам сменете ја на секои четири недели. -Исплакнете темелно по секоја употреба. -Обеси се за воздух-сува автоматски.

Главните карактеристики

Избор на клиент