.

.

Какао во Прав Shaker - не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо и Шлаг Шеќер Shaker Sifter за Кафе(М)

Какао во Прав Shaker - не ' Рѓосувачки Челик Чоколадо и Шлаг Шеќер Shaker Sifter за Кафе(М)

DEN 160.56

Пристапност
Во достапна форма

Какао во прав shaker изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи.Тоа е многу лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови.Опремени со прашина маска за да се спречи прашина и чувајте ги во прав сува.Густа дупки дозволите во прав за да се шири рамномерно во текот на кафе или торта.Лесно да се работи.Идеален избор за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.Карактеристики : 1. Какао во прав shaker изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа доказ и издржливи. 2. Тоа е многу лесно да се чисти со вода и секогаш чувајте светло како нови. 3.Опремени со прашина маска за да се спречи прашина и чувајте ги во прав сува. 4. Густа дупки дозволите во прав за да се шири рамномерно во текот на кафе или торта.Лесно да се работи. 5. Идеален избор за тресење шлаг на шеќер, колачи, чоколадо врз cappuccino, или брашно кога печење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : 201 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покажува Големина : S, M, L (изборен) S : Прибл. 5.5*8.2 cm / 2.2*3.2 инчен M : Прибл. 6.8*9 cm / 2.7*3.5 инчен L : Прибл. 6.8*12.7 cm / 2.7*5 инчен Тежина : Околу. 66-111g / 2.3-3.9 оз Пакет листа : 1 * Прав Shaker Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Избор на клиент