.

.

Pyle PLCMAUDI Ауди Возило Специфични Инфраред Задните Видите Копија Камера

Pyle PLCMAUDI Ауди Возило Специфични Инфраред Задните Видите Копија Камера

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

Наменета за : AUDI A6 L/AUDI A4/АУДИ Q7 2008/2009. IP рејтинг : Ip68. Слика Сензори : 1/3" color CMD.PAL/NTSC Компатибилни.Ефективни Пиксели : 580 X540. Резолуција (TV линии) : 420. Леќа Агол : 170 степен.Растојание Скала Линија.Вода доказ.Напојување : DC 12 V.Се продаваат како : Единица.IP оценка : Ip68 Image Сензори : 1/3" color CMD PAL/NTSC Компатибилен Ефективни Пиксели : 580 X540 Резолуција (TV линии) : 420 Леќа Агол : 170 степен Вода доказ за Напојување : DC 12 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент