.

.

RJWKAZ Премија од не ' Рѓосувачки Челик Скара Scraper Коса Griddle Шпатула Бифтек Лопата Pack 2

RJWKAZ Премија од не ' Рѓосувачки Челик Скара Scraper Коса Griddle Шпатула Бифтек Лопата Pack 2

DEN 1084.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : не ' Рѓосувачки челик + дрво; Комерцијални одделение и издржливи.Не се тешки, цврсти се справи, дебели нож, многу здрав и добро направени.Големина : устата на Scraper е 4", 4.7" Работ на најдолгата страна.Нерѓосувачки челик scraper совршен за скара и кујната се користи.Тоа е безбедно да се користи со храна.Чудни Дизајн : На чудни сечилото дизајн поефикасно за вашата работа, чудни сечилото го прави полесно да стигнат до каде тешко да се постигне места, како помеѓу жичана скара.Лесен за чистење : Тоа е лесно да се чисти поради мазната површина, исто така го спаси многу време кога чистење на оние тешки мензи по одлична СКАРА.Пакет се Вклучени : 2 парчиња Скара Гребење.Комерцијална оценка на квалитет може да се користи во храна продавници, ресторани, кетеринг сали, итн.Отстрани заглавени на храна од griddles, рамни врвот скари,hibachi скари и скара коцки, неговите добри партнери за griddles или hibachis.Со цел подобро да се прошири употребата време на лопата, ве молиме чисти и суви тоа за прв пат, тогаш се применуваат се јаде масло и сув тоа повторно.Ве молиме исушете ги, по употреба за подобро одржување.Колку корисни griddle scraper алатки за скара и кујна!.Пакет се Вклучени : 2 парчиња Скара Гребење.

Главните карактеристики

Избор на клиент