.

.

BARMI Дрвени Божиќ Дрво Декорација Поклопецот Старец Персоналните Виси Pendant,Направете ја Вашата Божиќ Имаат Добри Спомени

BARMI Дрвени Божиќ Дрво Декорација Поклопецот Старец Персоналните Виси Pendant,Направете ја Вашата Божиќ Имаат

DEN 90.96

Пристапност
Во достапна форма

★ВИСОК КВАЛИТЕТ БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА-Ова персоналните Божиќ украс е направена од дрво, која е без мирис и безопасни за деца.На pendant е совршен за Божиќ партија и декорација на дрвото украс и лесно да се откажам. ★УНИКАТЕН ДИЗАЈН-Нашиот Божиќ украси изгледа супер реални и lifelike, со уникатен Божиќ елементи да благодат вашиот празник украси!Овој едноставен и елегантен Божиќ производ дефинитивно ќе додадете мода на вашиот празник украси и донесе силна празнична атмосфера во вашиот дом. ★БЕЗБЕДНО СИГУРЕН-Сите парчиња се направени на заштита на Животната средина,без мирис и нула хемиски,не-токсични и невкусна вода бои материјал,убаво изшкуркан и насликани .Секој раб има кружен лак дизајн,мазна полиран без burrs,се чувствуваат мека и мазна во раце, дебела и убаво обоени, ќе не боли за вас и децата раце.На здрав изградба гарантира издржливост и долговечност.за да се обезбеди максимална заштита за вашето дете. ★МУЛТИ-КОРИСТЕЊЕ на ОБНОВЛИВИ-Нашиот Божиќ украси се погодни за ноќта на Вештерките,EChristmas, елка, Нова Година, за роденден, прослава, забава, домашна градина декорација, а исто така се погодни за големи трговски центри, хотели, куќи, облека шалтери, прозорецот прикажува, фестивали Внатрешна и надворешна декорација, подарок пакување, бонбони пакување, итн.Тие се обновливи.Донесе силна празнична атмосфера во вашиот дом. ★ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ-100% задоволство гарантира и пријателски услуги на клиентите.Нашиот Божиќ украси, обезбедува одлична гаранција за квалитет.Ако не сте задоволни со цел за било која причина, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде целосна наплата!.Спецификации : Ова персоналните Божиќ украс е направена од дрво, која е без мирис и безопасни за деца.На pendant е совршен за Божиќ партија и декорација на дрвото украс и лесно да се откажам.Тоа е исклучително и значајно подарок за семејството и пријателите.Точка Име : Божиќ Pendant Материјали : Дрво Карактеристики : Божиќ Подароци, Божиќ Декорација, Исклучителна Големина : 14cm x 13cm/5.51" x 5.12"(Прибл.) Пакетот Вклучува : 1 x Божиќ Pendant.

Главните карактеристики

Избор на клиент