.

.

YUUAND Безжична Bluetooth Слушалка Интра-Auricular Доказ Вода Мини Слушалки USB Погодно за Полнење

YUUAND Безжична Bluetooth Слушалка Интра-Auricular Доказ Вода Мини Слушалки USB Погодно за Полнење

DEN 71.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ABS & Метал,Полиестер.Направен во САД и се Увезени.Drawstring затворање.Почитувани купувачи добредојдовте на YUUAND, Ние сме убав продавачот посветени на обезбедување на вас со најдобрите шопинг искуство.Фабрика директни s значи, нашата цена е пониска.Не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. ?bluetooth слушалки во текот на уво bluetooth слушалки бучава поништување на bluetooth слушалки безжична bluetooth слушалки со bluetooth слушалки со микрофон. ?слушалки со микрофон безжични слушалки безжични слушалки со микрофон безжични слушалки за android безжични слушалки за android безжични слушалки.Одговара тип : Над-Увото.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент