.

.

Smart Пондерирана Фитнес Карики,24 Монтажни Јазли Стомакот Вежба Круг Прилагодливи Тежина Авто-се Врти Топката,2 во 1 Губење на Тежината Масажа Не-Падот Пилатес Прстен

Smart Пондерирана Фитнес Карики,24 Монтажни Јазли Стомакот Вежба Круг Прилагодливи Тежина Авто-се Врти Топката,2

DEN 813.60

Пристапност
Во достапна форма

【Тивка лежишта / Прилагодливи Вежба Интензитет】3 поставете надгради 360-степен молчи ролки може да ротирате рамномерно и флексибилно,галамат помали и меки и ротација без заостанува . инсталирање на моќ топката во слајд;3.Пред вежбање, обезбеди остварување обрачот поврзување направи ; Кога се вежба, се обрне внимание на замав опсег и околината од губење на топката за да се избегне допирање на другите, или мебел.со Додаток Јаже Скокнеш.Скокање јаже е голема core сила и абдоминална тренер треба да поседувате.затворање на железнички клип; 4.Лесно да се носат и продавница, можете да уживате релаксација на вежба во секое време, насекаде.(Кога се вежба, се обрне внимание на замав опсег на тежина топката за да се избегне допирање на другите, или мебел. 【Никогаш не Паѓа и 2 во 1 Фитнес, Масажа】 во Споредба со конвенционалните голем фитнес карики, ново надгради smart пондерирана фитнес обрачот е лесен за користење, нема да падне, и почетници може брзо да го совладате.можете да го изберете вашиот сопствен вежба обрачот според вашиот половината.На 360-степен шок-апсорбирање на тивок масажа прстени не само што може да се консумираат масти за да се постигне идеална фигура ,но, исто така, масажа на половината за да се опуштите и да се ублажат болката на половината и стомакот после седи за долго време.

Главните карактеристики

Избор на клиент