.

.

Алуминиум Заварување Род, Флукс Заварување Жица од Бакар Алуминиум Cored Жица, Мотори за Радијатори Апарати за Домаќинство Батерии(2м)

Алуминиум Заварување Род, Флукс Заварување Жица од Бакар Алуминиум Cored Жица, Мотори за Радијатори Апарати

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за бакар и алуминиум жица за заварување на радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи.Заварување е не-корозивен, не-хигроскопна и цврсто прикачен.Директно да го користите, не треба да се други флукс во прав.Заварување ефект е добро, неговата заварување место е полно и мазна.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.Функција : Директно да го користите, не треба да се други флукс во прав.Заварување ефект е добро, неговата заварување место е полно и мазна.Со ниска точка на топење, добра флуидност, цврстина и цврстина, добри запечатување.Заварување е не-корозивен, не-хигроскопна и цврсто прикачен.Погоден за бакар и алуминиум жица за заварување на радијатори, мотори, батерии, апарати за домаќинство и други производи.Спецификација : Состојба : Brand New Должина : 2/4/10m (Изборен) Пакет Тежина : 38~200g (прибл.) Пакет Листа : 1 x Бакар Алуминиум Cored Жица.

Главните карактеристики

Избор на клиент