.

.

Дрвени pendant, Елка Nutcracker Pendant Божиќ Дрво (Орев Војник Виси Декорација за Божиќ Партија Ѕид Камин Прозорецот

Дрвени pendant, Елка Nutcracker Pendant Божиќ Дрво (Орев Војник Виси Декорација за Божиќ Партија Ѕид Камин Прозорецот

DEN 201.60

Пристапност
Во достапна форма

1. Тие се добар украс за елка.Тие не само што може да ги красат елка и да се зголеми празнична атмосфера, но, исто така, донесе среќа и задоволство во семејството. 2. Дрвени nutcracker украси, симпатична и убава, за нашите најблиски.Тоа е совршен за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција. 3. Таписерии и компактен, тоа може да се постави каде било.Тоа може да се користи година по година. 4. Тоа е добар избор за празник подароци, кои можат да бидат обесени на елка, на ѕидот, на каминот или на прозорецот.Тие може да се направи вашиот дом повеќе празнична и дозволете им на вашите пријатели да уживаат во радоста на празникот. 5. Виси nutcrackers за Божиќ е многу погодна како подарок за семејство, пријатели, колеги и други добри партнери.Куршум точка : 1. Тие се добар украс за елка.Тие не само што може да ги красат елка и да се зголеми празнична атмосфера, но, исто така, донесе среќа и задоволство во семејството. 2. Тоа е добар избор за празник подароци, кои можат да бидат обесени на елка, на ѕидот, на каминот или на прозорецот.Тие може да се направи вашиот дом повеќе празнична и дозволете им на вашите пријатели да уживаат во радоста на празникот. 3. Таписерии и компактен, тоа може да се постави каде било.Тоа може да се користи година по година. 4. Дрвени nutcracker украси, симпатична и убава, за нашите најблиски.Тоа е совршен за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција. 5. Виси nutcrackers за Божиќ е многу погодна како подарок за семејство, пријатели, колеги и други добри партнери.Опис : Големина : 8.9*3.1 cm Материјал : Wood Package вклучуваат : 9* Дрвени приврзоци .

Главните карактеристики

Избор на клиент