.

.

Momentus Брзина Играч Софтбол - Младите

Momentus Брзина Играч Софтбол - Младите

DEN 2399.52

Пристапност
Во достапна форма

Преглед - Иновативни и забава-за-користење обука лилјак дизајниран да им помогне на играчите се направи точна замав да се добие повеќе хитови и повеќе дополнителни база хитови.Експерт Докажано - Бејзбол верзија се користи од страна на повеќе од 20 професионални бејзбол тимови, многу од најдобрите hitters во бејзбол, стотици тренери и илјадници играчи.Учи Идеален Притискање Механика - Кога лизгачки хитови на крајот на лилјак директно преку дома плоча, тоа покажува дека играчот има чуваат своите раце во внатрешноста на топката во текот на нивниот замав.Лесно & Лесен за Употреба - Употреба дома, во дворот, во текот вата практика или во палубата круг за време игри да ingrain идеален замав да се добие повеќе хитови и да го зголеми моќта дома плоча.Забавно да се Користи - Симулира удирање линија се вози во јазот со звук и да се чувствуваат на "crack на лилјакот"!Онлајн видео записи за совети и вежби за подобрување вата просек и да добиете повеќе хитови.

Главните карактеристики

Избор на клиент