.

.

Zeess Рака на Рака Алатка Рачни Џек Кабинет Стеги Вратата Употреба Одбор на Тротоарите, Џек Палубата Менгеме Рака Алатка за Труд Заштеда (Боја : 1pc)

Zeess Рака на Рака Алатка Рачни Џек Кабинет Стеги Вратата Употреба Одбор на Тротоарите, Џек Палубата Менгеме

DEN 2258.40

Пристапност
Во достапна форма

Производот е изработен од нерѓосувачки челик, нејзината структура е цврсти и трајни, а тоа е со највисок квалитет компонента.Со кревање капацитет до 80 кг, спектар на апликации е практично неограничен.Вградување на врати, прозорци и кабинети, итн.Иновативни универзална алатка за Лифт, притиснете, затегнете со прецизност и контрола.Анти-за одвојување дизајн, спречува пропаѓање со ограничување на плоча.Силна поддршка, практични и здрав.Погоден за Подови, Прозорци, Кабинет Палубата Инсталација.Подобрување на работа ефикасност, заштеда на време и пари.Ако имате било какви прашања.Pls се чувствуваат слободни да не контактирате,осигурајте се дека вашиот најдобар шопинг искуство.Боја : Black Quantity : 1pcfathers ден подароци,подароци за мажите,Погоден за Подови, Прозорци, Кабинет, Дек Инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент