.

.

Проектор Планината Заграда, Проектор Десктоп Ѕид Полица Сите‑Метал Виткање Преносни Ѕид Проекција Поддршка Полица, за Сите Бренд Проектори, со Кожна Торба за Носе

Проектор Планината Заграда, Проектор Десктоп Ѕид Полица Сите‑Метал Виткање Преносни Ѕид Проекција Поддршка Полица,

DEN 746.40

Пристапност
Во достапна форма

Има широк спектар на компатибилност, погоден за сите бренд проектори, за да го изберете.Сите метални материјал, поддршка на ѕидот виси, висина и агол може да се прилагоди слободно.Мали и преносливо, може да се врши со вас насекаде, удобен и работната енергија.Дава флексибилност во употребата, што го прави многу погоден за нерамни површини и не е лесно да предизвика абење и оштетување на објектите.Добар подарок за другите, кои можат да бидат дадени на членовите на семејството, соучениците, наставниците, колеги.Како да го Користите : Инсталирајте и користете Спецификација : Предмет Тип : Проектор Заградата Материјал : Метал Применлив Модел : Општо за Купување Напомена : Овој Производ е Погоден за Микро Проектори со 1/4 Инчи Завртка Дупки на Дното, и Завртка Дупки Се во Средна Положба Пакет Листа : 1 x Заградата 1 x Кожа Случај 1 x Кожна Торба.

Главните карактеристики

Item Type:
Projector Bracket
Material:
Metal
Applicable Model:
General
Purchase Notice:
This Product is Suitable for Micro Projectors with 1/4 Inch Screw Holes at the Bottom, and the Screw Holes Are in the Middle Position
Package List:
1 x Bracket :
1 x Leather Case :
1 x Leather Bag :
Избор на клиент