.

.

ZEFOTIM Висока Waisted Leggings,Од Џебовите,Тренингот Јога Панталони

ZEFOTIM Висока Waisted Leggings,Од Џебовите,Тренингот Јога Панталони

DEN 24.72

Пристапност
Во достапна форма

90% Полиестер, 10% Spandex. 90cm/70cm/50cm/Еластична затворање. *Модата,удобноста,повик,се изгубат. *Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдневно носење. *Совршен Натпревар со вашата омилена маица, блуза, Sweatshirt, патики и слично. *Ова може да биде дадена како подарок за вашите пријатели и роднина кој ви се љубовта.Јас верувам дека тие ќе се заљуби во тоа!. *Овој жадувам е Азија големина, ве молиме да ги ред според нашите големина на табелата, и бидете сигурни дека за да се следат нашите големината на табелата за да го најде совршено се вклопуваат, ЕДНА или ДВЕ ГОЛЕМИНА ДО ПРЕДЛОЖИ. ❤❤ЗА ZEFOTIM❤❤ Добредојдовте на ZEFOTIM Облека Продавница, ZEFOTIM е брендирана продавница кој се фокусира на жените и на мажите облека.Модата, удобноста, секојдневен, симпатична и секси дизајн, Т-маица, фустан, костим за капење, панталони, јакна сè, спортови, јога, партија, дневна, работа и други стилови, има одличен квалитет, јас апсолутно верувам дека ние ќе ви донесе нов шопинг искуство, ве молиме да ни даде шанса да ви послужи и ние ќе започне задоволување на шопинг патување за вас.✿Постојат илјадници облека да се избере за вас.Ако ви треба друг вид на женска и во машка облека, ве молиме кликнете на ZEFOTIM бренд име на тар.✿Секој клик на твое ќе биде нашата најголема поттикнување и афирмирање!❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ ЗАБЕЛЕШКА ❣ЗАБЕЛЕШКА❣ големината на нашите производи е Азија големина.Ве молиме проверете ја големината на табелата дадени во слика пред да ја купите и да ја додадете 1-2 големини.Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : Пролет/Есен/Пролет/Winter Gender : Женска Повод : Daily Material : Polyester Pattern Тип : Solid Decoration : Pockets Style : Случајни,Fashion Sleeve должина : Full Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добие : 1 КОМПЈУТЕР Жените панталона Големина : Среден | Боја : D : D-црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент