.

.

LAJA УВОЗОТ® Ортодонтски Бенд Контура Клешти Круна Контура Клешти 'Џонсон' Контура ВИСОКА Јачина

LAJA УВОЗОТ® Ортодонтски Бенд Контура Клешти Круна Контура Клешти 'Џонсон' Контура ВИСОКА Јачина

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

ОРТОДОНТСКИ БЕНД КОНТУРА КЛЕШТИ КРУНА КОНТУРА КЛЕШТИ ЏОНСОН КОНТУРА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО НА СЛИКАТА.НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА LAJA УВОЗОТ.КУПАТ НАЈДОБРОТО ОД LAJA УВОЗОТ.БЕНДОТ КОНТУРА КЛЕШТИ КОРИСТИ ЗА ДА СЕ ВРАТИТЕ ВО ФОРМА НА ДЕФОРМИРАНИ МЛЕЧНИ БЕНДОВИ ВО ОРТОДОНТСКИ ДОДЕКА ВМЕТНУВАЊЕ НА ПРОТЕЗИ.ТОА Е ИСТО ТАКА СЕ КОРИСТИ ЗА ЧЕЛИК КРУНИ КОРИСТИ КАЈ ДЕЦАТА ЗА ПРЕСТРУКТУИРАЊЕ НА НЕЈЗИНИТЕ ГРАНИЦИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ STEELMADE ОД LAJA УВОЗОТ.

Главните карактеристики

Избор на клиент