.

.

Arcoroc Islande Здраво Топката 11 Оз

Arcoroc Islande Здраво Топката 11 Оз

DEN 470.40

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Annealed Стакло.Машина За Миење Садови Безбедно.Идеален за Секојдневна Употреба.Совршен за Сокови или Духови.Тешки База.На Islande Tumblers функција тешки база за дополнителна стабилност, со едноставен и практичен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент