.

.

inSPAration Ароматерапијата Воздух Мушка Асортиман во Собата за Топли Кади и Прошетка Во Када, Канистри

inSPAration Ароматерапијата Воздух Мушка Асортиман во Собата за Топли Кади и Прошетка Во Када, Канистри

DEN 528.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа ставка ќе бидат доставени curbside.Да имаат предметот доставен до локацијата на избор на вашиот имот, љубезно ве молиме да направи дополнителни договори со трети лица, услуги во пресрет на испорака.Совршен за користење во било "Прошетка-Во Када" или над земјата "Топла Када" со Ароматерапијата канистер систем функција.Уживаат и се релаксираат во када со нашите Лаванда, или да ги смири себеси со clary мудрец.Се зголеми вашите сетила со Мента Еукалиптус или да го најдете вашиот мирно Место во вашата хидротерапија када со Камилица. 1 на секоја ароматерапијата sachet.Само отворете го "ароматерапијата" канистер и пад на нето директно во системот.Како авиони се повлече воздухот преку системот, смирувачки мириси почнува да бидат објавени.Ароматерапијата истражувањето покажа да работат брзо за да се стимулира имунолошкиот систем, ја регулираат хормоните, намалување на синусите и белите дробови на застој.Ароматерапијата е, исто така, се знаат за да им помогне со депресија, вознемиреност, главоболки, замор, раздразливост и стрес и помага на еден за да се опуштите и да спијат подобро.Направени и собрани во U. S. A. in SPAration е прекрасен ароматерапијата воздух канистер мириси се собрани на овој асортиман поставите картичка.Изберете од било на четири различни ароматерапијата кесички за време на секоја Ароматерапијата Лекување и секогаш се знае, може да се врати за уште!Само ставете ги овие Мушка sachet е директно во Топла Када или Прошетка Во Када канистер и седнете и уживајте во прекрасната арома на Clary Жалфија, Еукалиптус Нане, Лаванда и Мирен Камилица!Совршен за користење во било Прошетка Во Када или над земјата Топла Када со Ароматерапијата канистер систем опција.Секој sachet ќе трае до 10 користи или повеќе.Префрлете се на нив од колку што е потребно.Вода Растворлив Во Ароматерапијата.Без менување на вода хемија.

Главните карактеристики

Избор на клиент