.

.

МАК Siskiyou Љубител на Спортот Продавница Индијанаполис Colts МВП Четка за заби Една Големина Тим Боја

МАК Siskiyou Љубител на Спортот Продавница Индијанаполис Colts МВП Четка за заби Една Големина Тим Боја

DEN 119.76

Пристапност
Во достапна форма

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Впечатлива пофална тим бои.Услужни влакната за удобност.Гума за џвакање massagers страни на влакната.Јасни графики, кои ќе го направи секој љубител горди!.Зошто има здодевни стара четка за заби, кога ќе можат да имаат МВП на четки за заби!овој кул Индијанаполис Colts четка за заби карактеристики јасни тим графика на тимот боја на четка за заби.Ова не е едноставна новина објект, иако, тоа е високо-квалитетни хигиена уред со услужни влакната за нежно чистење и гума за џвакање massagers страни на влакната.

Главните карактеристики

Избор на клиент