.

.

Колумбија Мажите Crestwood Водоотпорен Пешачење Чевли

Колумбија Мажите Crestwood Водоотпорен Пешачење Чевли

DEN 1438.80

Пристапност
Во достапна форма

Достапни во широк големината.Гумен ѓон.СИТЕ ТЕРЕН ВЛЕЧЕЊЕ : Нашиот потпис Omni-ЗАФАТ не-означување на влечење гумени outsole обезбедува висок потпора низ широк спектар на терени, и повеќенаменски 3 сезона го користите.Колумбија производи се конструирани со користење на најдобрите технологии и најквалитетни материјали, обезбедување на вас со иновативни производи кои се функционални, но стилски и голема вредност.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Тоа карактеристики врвот метални навртки и алкохол aglets, заедно со нашите засилен и трага докажано главниот webbing aglets. 100% Велур.Украсен затворање.Одлично за кратко до средината на растојание пролет, лето и есен пешачење екскурзии.НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : На Crestwood Водоотпорен Пешачење Чевли карактеристики нашите Omni-TECH водоотпорен bootie изградба, во комбинација со нашата TECHLITE лесни midsole, за долготрајна удобност со супериорен амортизирање и висока енергија да се вратат.Велур кожа и решетката горниот.ИЗДРЖЛИВИ ПЕШАЧЕЊЕ ЧЕВЛИ : совршена комбинација на висока функција и перформанс дизајниран во пешачење чевли.Колумбија нуди широк спектар на отворено перформанси обувки, outerwear, спортски, и други додатоци.Овие пешачење чевли функција велур кожа горниот во комбинација со смиреноста и дише мрежа webbing структура.Оваа сите-цел турист ќе ја испорача пргав и удобно користење.Лесен и издржливи водоотпорен чевли наменета за повеќе активности на патеката, Колумбија Мажите Crestwood Водоотпорен Пешачење Чевли е наменета за мажи.Ова е голем сите-круг турист.Колумбија нуди овие луѓе е пешачење чизми во две бои, со точно-на-големина одговара.The Omni-ЗАФАТ™ влечење гумени outsole е не-означување, одлична за сите-ден затворен носат без да се грижите.

Главните карактеристики

Избор на клиент