.

.

Gaeirt Виси Заградата Проектор, Телескопски Дизајн се Качи на Таванот Рек Цилиндар за што се Инсталирани во Приватниот Театар за Одредување На Внатрешната Род

Gaeirt Виси Заградата Проектор, Телескопски Дизајн се Качи на Таванот Рек Цилиндар за што се Инсталирани во

DEN 2292.00

Пристапност
Во достапна форма

Телескопски дизајн : Слободен висина прилагодување, лесен за инсталација и лесен прилагодување.Мулти-насочен прилагодување, може да имајќи 3 кг.Алуминиум материјал : се третирани со анти-оксидација технологија, и на изглед е и убава.Поддршка 360 степени хоризонтална ротација : 90 степени нагоре и надолу на вредноста, ги заостри анти-жица прилагодување на фиксен вентил за да се поправат агол.За одредување на внатрешната род : Кога тоа е неопходно за да продолжите, се повлече внатрешниот род, ротирање на телескопски фиксна вентил насока на стрелките на часовникот, и прицврстете ја.Мулти-насочен прилагодување, може да имајќи 3 кг.Телескопски дизајн : Слободен висина прилагодување, лесен за инсталација и лесен прилагодување.Алуминиум материјал : се третирани со анти-оксидација технологија, и на изглед е и убава.Поддршка 360 степени хоризонтална ротација : 90 степени нагоре и надолу на вредноста, ги заостри анти-жица прилагодување на фиксен вентил за да се поправат агол.За одредување на внатрешната род : Кога тоа е неопходно за да продолжите, се повлече внатрешниот род, ротирање на телескопски фиксна вентил насока на стрелките на часовникот, и прицврстете ја.Во цевка жица водич дизајн : Заштита на жица и го продолжи животот на жица.

Главните карактеристики

Material:
Aluminum alloy
Installation method:
lifting / vertical / wall hanging
Applicable environment:
indoor / outdoor
Applicable:
for miniature projectors
Base diameter:
approx. 104mm / 4.1in
Telescopic range:
approx. 28 ~ 60cm / 11 ~ 23.6in
Size:
approx. 30 * 10 * 10cm / 11.8 * 3.9 * 3.9in
Weight:
approx. 216g
Package list:
1 * Hanging Bracket :
1 * Pedestal :
1 * Accessories Bag :
Избор на клиент