.

.

BTMB Десната Рака MK8 Екструдер Алуминиумска Рамка Блок DIY за Полнење за 3D Печатач

BTMB Десната Рака MK8 Екструдер Алуминиумска Рамка Блок DIY за Полнење за 3D Печатач

DEN 213.36

Пристапност
Во достапна форма

Алуминиумска Рамка Блок Широко се користи во сите видови на 3d печатари.Пакет се вклучени : 1set Десната Рака MK8 екструдер алуминиумски блок DIY комплет.внатрешен дијаметар : 5mm, надворешен дијаметар : 11mm, Месинг опрема, 26 T.Препорачани чекори по единица за екструдер мотор (1.8 степен) : 95-100. Овој комплет може да ви помогнат да го подобрите вашиот квалитет на печатење од страна на добивање ослободи од филамент пропаѓање.Пакет се вклучени : 1 x Десната Рака Алуминиумска рамка block1 x Пакет на завртки и опрема (10 парчиња) Топло Известувања : Поради прирачник за мерење, дозволи отстапување од 1 - 3мм.Поради изгледот на екранот, на боја може да се разликуваат од реалните еден.Ве молиме да се разбере.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе бидеме среќни да ти одговорам.Да им обезбеди на клиентите со задоволителна услуга е нашата цел, да ви се заблагодарам за вашата поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент