.

.

AeKeatDa 96 КОМПЈУТЕРИ Ротари Машина за Полнење Вклучувајќи 45mm Ротари Машина,на Машина Мат,Комбинација Владетел, а Резба Нож, Складирање Торба,Шиење Клипови за Изработк

AeKeatDa 96 КОМПЈУТЕРИ Ротари Машина за Полнење Вклучувајќи 45mm Ротари Машина,на Машина Мат,Комбинација Владетел,

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

【Ротари Машина】рачката на Ротари машина е ергономски што може да се направи употреба лесно.На ергономски рачка има прилагодливи завртка систем.Можете да полна контрола над вашиот тревите за непречено работење од страна на црна копчето кое е безбедно. 【Сечење Мат】Ротари сечење мат е мулти-користете мат, кој може да се заштити вашиот табела далеку од остри ножеви, пишување алатки, како и други уметност и занает tools. 【ШИРОКА УПОТРЕБА : 】ротари машина е направен од висок материјал кој е издржлив и доаѓа со 5 екстра ножеви.Тоа може да се користи во моделите, уметнички дела,со детали, средување и соголување.Како што се намали ткаенина, ватенка, конец, хартија, итн. 【ГЛАВАТА ИГЛИЧКИ и Шиење клипови】50 Pcs главата иглички и шиење клипови;се Користи за означување или декорирање за шиење corsages, занаетчиски, облека одлуки.Бојата е различно. 1 X Режа. 1 X A4 Сечење Мат. 30 X Шиење Клипови. 1 X Занает Нож. 1 X 45mm Ротари Машина. 1 X DIY Комбинација Владетел. 50 X Шиење Директно Иглички. 5 X 45mm Резервни Ротари Ножеви. 5 X Екстра Остри Ножеви за Занает Нож.Широка употреба : ротари машина е направен од висок материјал кој е издржлив и доаѓа со 5 екстра ножеви.Тоа може да се користи во моделите, уметнички дела,со детали, средување и соголување.Како што се намали ткаенина, ватенка, конец, хартија, итн.Глава иглички и Шиење клипови : 50 Pcs главата иглички и шиење клипови;се Користи за означување или декорирање за шиење corsages, занаетчиски, облека одлуки.Бојата е различно.

Главните карактеристики

Избор на клиент