.

.

4200mAh Замена Литиум-јонска Батерија за Dyson V11 вртежен момент Диск, Dyson V11 Животно, Dyson V11 Заврши Екстра, Dyson V11 Апсолутна Про, Dyson V11 Апсолутна Екстра, Dyson V11 Меки Екстра Прав

4200mAh Замена Литиум-јонска Батерија за Dyson V11 вртежен момент Диск, Dyson V11 Животно, Dyson V11 Заврши

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Состојба : Нова. Нови заменетата батерија се со некои моќ, ве молиме прво испуштање, а потоа целосно полнење. Батерија тип : Литиум-јонска. Не го чувајте ја батеријата за премногу долго, без користење.Батерија за Dyson V11 Замена на Батеријата изграден со повеќе системи за заштита вклучува кратки-коло заштита, над-полнење заштита, над-испуштање заштита, во текот тековната заштита,во текот-напон заштита за да се обезбеди одлична животниот век на батеријата.Капацитет : 4200m Ah. 4200m Ah висок капацитет работи на вашиот вакуум 40% повеќе од другите.Повеќе од 60% две светла и други трепка, сите показатели за исклучување значи полнење да се направи.Копчето за монтажа/демонтажа.Ова е повеќе хуманизирано за клиентите да се справат со користење на оваа батерија. Тоа е најдобро да не целосно потрошувачка на батерија додека се полни.Батеријата Компатибилен со dyson v11 Батеријата, Dyson V11 вртежен момент Вози Батеријата, Dyson V11 Животинско Батеријата, Dyson V11 Outsize Батеријата, Dyson V11 Заврши Дополнителна Батерија, Dyson V11 Апсолутна Про Батеријата, Dyson V11 Апсолутна Дополнителна Батерија, Dyson V11 Меки Дополнителна Батерија.Спецификација.Направени од премиум Sanyo литиум батерија клетки,без меморија ефект.

Главните карактеристики

Избор на клиент