.

.

MEHOFOND Виолетова и Сребро Фото Позадина Реквизити Сребрени Високи Потпетици Шампањ Балони Пурпурна се Зголеми Возрасната Жена Среќен Роденден Партија Оркестарот Б?

MEHOFOND Виолетова и Сребро Фото Позадина Реквизити Сребрени Високи Потпетици Шампањ Балони Пурпурна се Зголеми

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

◆Големина : 7ftx5ft (2.1 m ширина x 1.5 м висина). ◆Материјал : Професија фотографија платно(Тенки винил) без џеб, со висок квалитет, живописни бои и многу јасно. ◆Функција : Брод укината, лесен за носење, брис со вода, лесно е да се чува чист; висока резолуција, силна артикулационите; мала тежина. ◆Работи за : Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Производи за свадба, деца, роденден, бебе туш, високи или фотографија кабини итн. ◆Услуга : Сопствени направени, големина и слики, брза испорака, за Било какви прашања, контактирајте со нас во секое време.Користете клипови да се откажам тоа да го издржи.Користете Лепило да се држиме до ѕид.Железо задната страна на позадина со пареа железо.Железо тоа со ниска умерена.Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена.Винил материјал не е водоотпорен.Не се перат!.

Главните карактеристики

Избор на клиент