.

.

LoveinDIY 20x 45mm Ротари Машина Pinking Рефил Замена Quilting Бран на Ножот

LoveinDIY 20x 45mm Ротари Машина Pinking Рефил Замена Quilting Бран на Ножот

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на професионална одделение 45mm ротари машина бран за quilting, scrapbooking, кожа или винил сечење, diy комбинација занает, итн.Направен од тешки легура Дупка : Прибл. 8mm; Дебелина : Прибл. 0.3 mm Package Вклучува : 20 Парчиња Бран Ротари Машина Ножици.

Главните карактеристики

Избор на клиент