.

.

Рака Зафат Exerciser Прилагодливи Салата Зглоб Сила Exerciser Рака Зафат Strengthener Прст Exerciser Врвка За Околу Рака Сила Олеснување На Зглобот Тренер (Боја : Сива Боја, Големина : ?

Рака Зафат Exerciser Прилагодливи Салата Зглоб Сила Exerciser Рака Зафат Strengthener Прст Exerciser Врвка За

DEN 792.00

Пристапност
Во достапна форма

Раката Gripper е погоден за секого, како и Спортисти, спорт, фитнес тренери, фитнес, музичари и луѓето кои сакаат да ја употреби својата рака, зглобовите и прстите.Ефективна Контрола Strengthener : handgrips strengthener обезбедува ефективна сила за да вашиот зглоб, прст, и надлактицата мускулите, неговиот дизајн канали на отпор од своите рѓа-отпорни пролет на вашата страна.Висок-квалитет и ергономски дизајн : На рака exerciser е фирма и не е лесно да се деформирани, обезбедувајќи користите подолго време, совршено монтирање на дланка, и чувство мека и удобна.Рака exerciser : На exerciser ќе бидете сите мускулите на прстите, рацете и лактите, што ќе доведе до подобро да се вежба и може да се избегнат повреди.Лесно да се Носат : Тие се мали, опрема, така што можат да ги користат секаде и во секое време, супер лесен за носење и употреба. 【Одговара на Возраст guitarists, пијанисти,масажа терапевти,виолина играчи.Одлични за подобрување на контрола сила,рака издржливост,умешност, мускулна на ѕвонење и парична казна и бруто моторни вештини.Ефективно подобрување на флексибилноста на прстите, рацете и зглобовите, и воз рака мускулите со зголемување или намалување на напнатоста.Пренослив и практичен ви овозможува да бидете во вашите раце во секое време, насекаде, дома, во салата или во канцеларија.Едноставен и лесен дизајн го прави совршен за обука додаток за секој кој сака да вежба, како што се млади, возрасни, па дури и на стари лица кои сакаат да ја задржат својата рака зафат.пакување листа : Контрола Сила Тренер x1.Без оглед дали се жени или мажи, деца или возрасни, почетник или искусен човек, што можат да носат ги почне зафат за обука во секое време и насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент