.

.

FFENFEI Види Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe Smartwatch, Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток (220mm) #-1

FFENFEI Види Бендови Компатибилен за Fitbit Luxe Smartwatch, Меки Силиконски Рака Спортски Види Рака Хривнија

DEN 460.80

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме да ми прости Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да се прилагоди своите производи.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Не е лесно да се лизга надвор.Нема екран заштитник опфатени Сите димензии се мери со рака, грешка е нормално. [Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.

Главните карактеристики

Избор на клиент