.

.

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, СТП Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners за Дневна Соба, домашно Кино Седиште Бесконечна Позиција/

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, СТП Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners

DEN 1992.00

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : .Има тајмер функција во 15/30/60 минути кој е погоден за вас да се постави масажа време. Стигнале Проширување подложка за нозе - Нуди одличен lounging искуство. Моќ Лифт Дизајн - Контролирани од страна копчето за да им помогнам на стол за да им помогне на старите лица застане лесно. Мека Перница - Пролет и сунѓерот материјали се користат под седиштето за да се обезбеди адекватна поддршка додека се обезбеди удобност.Backrest со lumbar греење функција, ќе даде дополнителна удобност и помага да се подобри хронична lumbar болести.Ако сте во потрага по подарок за вашите родители, тоа е убав избор за семејство за Денот на Мајката, Божик, Нова Година дена, и др. 【Масажа и Греење】Оваа власт лифт регулируема облегалка стол со четири поени масажа (грб, lumbar, бедро, нога) со пет прилагодливи режими и две интензитет опции, ви нуди целосна масажа на телото на вашиот дом. 【Безбедност и User-friendly】Сите дрво плочи кои се користат во оваа моќ лифт регулируема облегалка се формалдехид-слободни.

Главните карактеристики

Избор на клиент