.

.

MEHOFOND 8x6ft Црна и Виолетова Фото Позадина Реквизити Сјајот Златни Високи Потпетици Шампањ Балони Жена Пурпурна се Зголеми Балони Возрасни Среќен Роденден Банер Backdrop

MEHOFOND 8x6ft Црна и Виолетова Фото Позадина Реквизити Сјајот Златни Високи Потпетици Шампањ Балони Жена Пурпурна

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

◆Големина : 8ftx6ft (2.4 m ширина x 1.8 m висина). ◆Материјал : Професија фотографија платно(Тенки винил) без џеб, со висок квалитет, живописни бои и многу јасно. ◆Функција : Брод укината, лесен за носење, брис со вода, лесно е да се чува чист; висока резолуција, силна артикулационите; мала тежина. ◆Работи за : Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму.Производи за свадба, деца, роденден, бебе туш, високи или фотографија кабини итн. ◆Услуга : Сопствени направени, големина и слики, брза испорака, за Било какви прашања, контактирајте со нас во секое време. ◆ За Набори : Со цел да се олесни транспорт и пакување, позадина ќе биде укината за да ја испратите, Тоа ќе доведе до набори.(Ако сте го предвид огради ве молиме внимателно да се купи), Но не грижете се, тоа не ќе влијае на користењето, обновување метод како што следува : 1.Може да се користи на железо,Нежно пеглање од назад,притискање на back2.Roll up цврсто со еден цилиндар, и чекање за 3-4 дена◆ За персонализација : Ние може да го поддржи персоналните прилагодување позадина.Ако треба да се промени големината или слика за позадина,само испрати порака до нас.◆ Молиме забележете : 1.Главната слика на производот е да се покаже ефектот, Backdrops застане не е вклучена 2.Сите компјутерски екрани се различни во боја корекција,Суптилни боја разликата е нормално .

Главните карактеристики

Избор на клиент