.

.

Благотворно Допир Cedar Мудрец Враќање Бања Соли Торбичка 32 Оз

Благотворно Допир Cedar Мудрец Враќање Бања Соли Торбичка 32 Оз

DEN 307.20

Пристапност
Во достапна форма

100% чиста етерични масла.Epsom сол, мртвото Море сол.Испарува Морска Сол и минерална сол.Благотворно Допир cedar мудрец враќање бања соли торбичка, содржи Мртвото Море сол, Испарува Морска Сол, Минерална високо, Epsom сол и Етерични масла.Cedar дрво и мудрец масла се користи уште од древните Египетски пати да им се помогне со прочистувачките, смирувачки, санирање и ревитализација.Богата со минерали, како што се магнезиум, калциум и калиум.Без суровост и вегетаријанска храна.Без синтетички мириси или phthalates, без вештачки бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент