.

.

Издржливи 15 Литри Отпад Кошница Метал Круг 30мм Перфорација - Сребро.

Издржливи 15 Литри Отпад Кошница Метал Круг 30мм Перфорација - Сребро.

DEN 1220.16

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Уп - 389660. Бренд Име - Издржливи.Категорија - Канцелариски Материјал.Отпад кошница, тркалезни, со 165 mm;перфорација прстен, 15 литри вода.Направени од;челик со отпорен на гребење епоксидна полиестер;слој.;Димензии (H x Ш) : 315 x 260 mm.

Главните карактеристики

Избор на клиент