.

.

Aniywn Жените Sequins Исклучување Рамо Лилјак Ракав Партија Клуб Ruched Мини Партија се Облекуваат Вечер Фустан Gown

Aniywn Жените Sequins Исклучување Рамо Лилјак Ракав Партија Клуб Ruched Мини Партија се Облекуваат Вечер Фустан

DEN 229.20

Пристапност
Во достапна форма

✿Материјал : Полиестер. ❤️ Внимание ве Молиме : Нашите големина е Азија големина, Азија големина е за две димензии помали од НАС големина.❤️.бебе прво Божиќ, играчки за деца новогодишната украси, новогодишната картички, новогодишната ноќ облечи новогодишната додатоци,Божиќ бебе блузи,Божиќ жените блузи,Божиќ долг ракав фустан,Божиќ жените кратко sleeve фустан,Божиќ партија облечи,Божиќ долго макси фустан.женска фустани посебен повод женска фустани плус големина женска фустани падне max фустани за жени max фустани за жени со ракави max фустани за есен max фустан max фустани за жени секси midi фустани за жени midi фустани за жени. ❤️ Ние ќе се обезбеди најдобар и искрена служба за вас.Ние ќе ги ажурира нашите производи секојдневно, ве молиме да обрнете внимание за да нашата продавница. ❤️. ♥♥ Големина Детали(1"=2.54 см) : ☺☺Големина : S Биста : 99cm/39.0" Ракав : 53cm/20.9" Должина : 89cm/35.0" ☺☺Големина : M Биста : 104cm/40.9" Ракав : 54cm/21.3" Должина : 90cm/35.4" ☺☺Големина : L Биста : 109cm/42.9" Ракав : 55cm/21.7" Должина : 91cm/35.8" ☺☺Големина : XL Биста : 114cm/44.9" Ракав : 56cm/22.0" Должина : 92cm/36.2" ☺☺Големина : 2 XL Биста : 119cm/46.9" Ракав : 57cm/22.4" Должина : 93cm/36.6"♥♥Имајте на ум : ❀ ве Молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел.Нашата големина е Азија големина, Азија големина е за две димензии помали од НАС големина. ❀ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение (1 cm=0.39 инч,1 инч=2.54 см) ♥♥Услуга : ❀ Ако имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме услуга за да ги решат вашите проблеми. ❀Ако сакате повеќе производи, ве молиме кликнете на врвот продавница име-Aniywn , исто така можете да ни кажете од страна на e-mail сакате стил, ние ќе се обидеме да ви помогнеме.Големина на : Големи | Боја : Виолетова Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент