.

.

Ратан казанчето Кошница Ткаени Кошница Мали Кошеви за Организирање Ратан Овошје Кошница за Кујната Countertop Плетен Складирање Кошеви

Ратан казанчето Кошница Ткаени Кошница Мали Кошеви за Организирање Ратан Овошје Кошница за Кујната Countertop

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

⭕Рачно Изработени Природни Ратан Кошници : Овој плетен кошница е направен од страна на искусни Виетнамски ракотворби.Тоа што е сосема природно ратан.Тоа е сосема различен од другите имитација rattans.Тоа нема пластика и е многу еколошки!. ⭕Мулти-Сцена Користете ја : Ова ратан кошница е добар бања организаторот.На кафена и жолта кошница е погодна за различни површини, како што се бањи, спални соби, канцеларии, countertops, и кујни. ⭕Ратан Складирање Кошница : Тоа може да се користи за чување на козметика, бања прибор, кујнски прибор, како и овошје, закуски, мали играчки, прибор за на маса, салфети, и клучеви во кошница. ⭕Без мирис, Без Игли : Плетен ткиво носителот и салфетка фармацевт имаат долг животен век.Тоа може да се обезбеди дека не постои чуден мирис, нема игла трње, и тоа е многу светлина.Можете да ги користите по бришење со влажна крпа секојдневно. ⭕Совршено Одговараат на Вашите Бања : Ова ратан фах ќе направи вашата бања среди и удобно.Можете да ги организирате вашите бања објекти, како тоалетна хартија, ткиво ролни, козметика, чешли, бања производи, итн.Оваа ратан кошница е добар бања организаторот.Тоа е лесен и погоден за чистење, избришете ја со влажна крпа, и тоа ќе стане чиста.На кафена и жолта кошница е погодна за различни површини.како што се бањи, спални соби, канцеларии, countertops, и кујни.Оваа ратан кошница е добар бања организаторот.Тоа е лесен и погоден за чистење, избришете ја со влажна крпа, и тоа ќе стане чиста.На кафена и жолта кошница е погодна за различни spacessuch како бањи, спални соби, канцеларии, countertops, и кујни.

Главните карактеристики

Избор на клиент