.

.

Dinmmgg Лаптоп Послужавник за Кревет, Виткање Маса Послужавник, Етапни Биро Преносни Кревет Послужавник, Лаптоп Кревет Фах Големи, Големи Мултифункционален Мрзливи К?

Dinmmgg Лаптоп Послужавник за Кревет, Виткање Маса Послужавник, Етапни Биро Преносни Кревет Послужавник, Лаптоп

DEN 1716.00

Пристапност
Во достапна форма

На ергономски дизајниран криви одморите спречува градите непријатност, тркалезна маса агол дизајн, анти-bumping и побезбедно.Задебелена 12mm еколошки-пријателски табела врвот плоча, стабилна структура, носат-отпорни, и отпорно на гребење, водоотпорен и мирис за слободни.На картичка дизајн може да се користи за да се одржи мобилни телефони, таблети, пенкала и сл., ослободување на вашите раце и правење на видео разговор повеќе погодно.Нозе Направи : Животната Средина Тешко Пластични [Потковица Нозе Облик].Лесно да се свитка, продавница против ѕид, нема простор.Опис : Име на Производ : Виткање мрзливи лаптоп биро.Производ во боја : црна.Производ тежина : 4.6 фунти.Материјал : висок квалитет дебели челични цевки, црн брусен лим.Специјален дизајн : црн брусен мазна маса врвот, зголемување на должината и ширината на масата, тоа е можно да се одржи на компјутер и разни предмети.Функција : Може да се користи како компјутер биро, трпезариска маса, кревет табела.Производ големина : 23.6x15.7x11 инчи (60x 40 x 28 см) Пакување големина : 26 x 17.5 x2.4 инчи (66x 44.5 x6 cm) поле на примена : Количка за Преносни биро ќе ви донесе convience во Кревет, Дневна Соба, Подот, Каучот, Троседот, Кампување, Dorm Кревет,Училиште (Внатрешна/ Надворешна).Пакет се Вклучени : 1x виткање мрзливи компјутер табела.

Главните карактеристики

Избор на клиент