.

.

Dinglab,3M 6X8 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 8мм,ID 6mm,Дебелина 1mm

Dinglab,3M 6X8 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 8мм,ID

DEN 1149.60

Пристапност
Во достапна форма

Силиконската Гума Црево.Храна Одделение.Надворешниот Дијаметар 8мм.Внатрешниот Пречник од 6mm.Дебелина 1mm.Dinglab,3 Метри,6*8 Храна Одделение Силиконски Гумени Црева,Силикони Цевки,Флексибилна Силиконската Гума,OD 8мм,ID 6mm,Дебелина 1mm Outer Дијаметар 8мм Внатрешниот Пречник од 6mm Дебелина 1mm Направени Од Силиконската Гума.

Главните карактеристики

Избор на клиент