.

.

Baoblaze Бања Организатор Текот На Тоалет Тоалет Организатор Зачувате Простор Бања Полици Туш Полици Дома Организатор Бања Прибор - Црна

Baoblaze Бања Организатор Текот На Тоалет Тоалет Организатор Зачувате Простор Бања Полици Туш Полици Дома Организатор

DEN 1509.60

Пристапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на железо материјал,издржлив.Тешки лого, складирање, едноставни и стилски,еднократно.Лесен и удобен да го инсталирате и користите.Заштеда на многу простор и да ја задржите вашата бања уредна и чиста.Одлична за употреба во кујна, купатила и каде што треба.Опис : - Направен од висок квалитет на железо материјал,издржлив. - Тешки лого, складирање, едноставни и стилски,еднократно. - Лесен и удобен да го инсталирате и користите. - Заштеда на многу простор и да ја задржите вашата бања уредна и чиста. - Одлична за употреба во кујна, купатила и каде што треба.Спецификација : - Големина : Прибл.34x15x13cm/13.39x5.91x5.12inch Package Вклучува : 1 Парче Бања Organizer Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент