.

.

15PCS Пирсинг Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Поставите Носот Усна Јазик Тело Пирсинг Алатки

15PCS Пирсинг Комплет од не ' Рѓосувачки Челик Тело Пирсинг Накит Поставите Носот Усна Јазик Тело Пирсинг Алатки

DEN 230.16

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На високо полиран се изедначи површината е лесно да се чисти и удобни за носење.Телото пирсинг накит и алатки, вклучувајќи се што ви е потребно за телото пирсинг, може да ви обезбеди со големо искуство.Високо-квалитетни материјали : направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, висока ' рѓа отпор, олово-слободни и без никел, безбедно да се носат.Високо полиран се изедначи површината, лесно да се чисти и удобни за носење.Високо-квалитетни материјали и едноставен стил направи одличен подарок за семејството и пријателите.На разноврсна стил е многу погоден за секојдневна повик носат и специјални прилики.Сите пункција колекции се сосема нови, заеднички големина, поединечно пакувани и неискористени.Добри подароци за родендените, Божиќ, годишнини, Денот на Вљубените, итн.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент