.

.

Лук Twister и Силиконски Лук Ролери нож за лупење, Јасно Лук Притиснете Минсер и Мелница, Кујна Gadgets (2 парчиња)

Лук Twister и Силиконски Лук Ролери нож за лупење, Јасно Лук Притиснете Минсер и Мелница, Кујна Gadgets (2 парчиња)

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

【Пакет и Големина】ќе добиете 1 парче Лук Twister и 1 парче на Силиконски Лук Ролери нож за лупење, Лук Twister големина : 7.8*за 3,7 см/3*1.46 во, Лук Ролери нож за лупење дијаметар : 3.5 cm/1.38 во должина : 13cm /5.1 во. 【Материјал】Лук Twister се направени од Стиропор, и Лук Ролери нож за лупење е направен од силикон, која може да се мијат во машина за миење садови.Силиконски температура отпор опсег : -40 степени -200 степени. 【Мултифункционален Кујна Gadgets】Кујнски алатки кои може да се исецка различни состојки, од лук да ѓумбир, пиперки, маслинки, билки, ореви и повеќе.Силиконски Лук Ролери нож за лупење совршено лупено. 【Лесен и Брз】Само да се стави на лук или други состојки во мини процесор за храна, заклучување на капак, и рачно да го вклучите и назад неколку пати. 【Употреба】се користи за mashing и пилинг лук, на лук кернелот не ќе биде оштетен кога пилинг.Опис : Лук Twister и Силиконски Лук Ролери нож за лупење, Јасно Лук Притиснете Минсер и Мелница, Кујна Gadgets (2 парчиња)Функција : 1.Сечење на заби имаат две-начин вертикален сечење, кој е поефикасен. 2.Тоа може да се исецка различни состојки и е исто така многу погодни за пипер/ѓумбир/маслиново масло.Спецификација : Име на Производ : Лук Twister и Силиконски Лук Ролери Peeler Function : пире и peeled Material : Стиропор и Silicone Size : види above Color : транспарентни и black Quantity : 2 pieces Package : 1* Лук Twister1*Силикони Лук Ролери нож за лупење.

Главните карактеристики

Избор на клиент