.

.

Тежок Случај за Samsung Галакси S8 Плус со Прстен Носителот,QFFUN Луксузен Сјај Дијамант Часовник Дизајн Ултра Тенок Тешко Пластични Телефон Случај со Ротирачки Зафат Ст?

Тежок Случај за Samsung Галакси S8 Плус со Прстен Носителот,QFFUN Луксузен Сјај Дијамант Часовник Дизајн Ултра

DEN 504.00

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со : Samsung Galaxy S8 Плус паметен телефон.Стојат Функција : Со 360 степени rotatable метален прстен на задната страна,што го прави телефонот да биде во состојба да застане со повеќе агли на гледање за hands-free видео гледа.Сјајна Кожа : детално ја дизајнирани bling време часовникот шема и надворешен висок квалитет тешко пластични задниот поклопец со искра вградени кристал ,што го прави вашиот телефон да изгледа блескаво и убава.Точно Дизајн : Прецизност намали испис на насловната овозможи лесен пристап до сите функции, камери, што зборуваат, копчиња и пристаништа.Пакет се вклучени : 1 x Светкавиот Случај и 1 x врвката за на Рака.Компатибилен : Совршено се вклопуваат за Samsung Галакси S8 Плус Карактеристики : Назад тежок случај, обезбедува одлична заштита од абење, гребнатини, нечистотија, вдлабнатини и случајно паѓа.случајот е подобро шок апсорпција, абење отпор, пропадна отпор, нула отпор и отпечатоци заштита.Надворешноста : Bling време часовникот шема и надворешен висок квалитет тешко пластични задниот поклопец со светкавиот вградени кристал.Сјајна задниот поклопец дизајн го прави вашиот телефон изгледаат стилски и привлечни, што го прави најдобар избор за жени и девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент