.

.

Emoji Форми Деца Завои, 20 КТ, 3 Pack | Носат Како Налепници, Антибактериски Лепливи Завои за Ситни Парчиња, Инциденти, Изгореници. Голема Порибување Stuffer или Бел Слон

Emoji Форми Деца Завои, 20 КТ, 3 Pack | Носат Како Налепници, Антибактериски Лепливи Завои за Ситни Парчиња,

DEN 115.20

Пристапност
Во достапна форма

ДЕЦА ЛЕПЛИВИ ЗАВОИ. 60 забава во облик на завои за употреба на ситни парчиња, инциденти & изгореници.ПЕРНИЦИ И ГИ ШТИТИ.Перници и ги штити парчиња и инциденти, без да се држат до нив.SOFT & ФЛЕКСИБИЛНИ.Мека, флексибилни пластични лесно контурите на твоето тело.ДОЛГОТРАЈНИ.Долго-траен, сигурни-стап лепило останува безбеден со лесно се отвори обвивка.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Произведени во САД од страна на лидерот во потрошувачки прва помош.Перници и ги штити парчиња и инциденти, без да се држат до нив.Мека, флексибилни пластични лесно контурите на твоето тело.Долго-траен, сигурни-стап лепило останува безбеден.Лесно се отвори обвивка.За употреба на ситни парчиња, инциденти & изгореници НАСОКИ Применуваат завој да чиста, сува кожа.Промена на облекување дневно, кога е влажно или почесто ако е потребно.За еднократна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент