.

.

Тежок Случај за iPhone 11 Про со Прстен Носителот,QFFUN Луксузен Сјај Дијамант Часовник Шема Дизајн Ултра Тенок Тешко Пластични Телефон Случај со Ротирачки Зафат Стојат S

Тежок Случај за iPhone 11 Про со Прстен Носителот,QFFUN Луксузен Сјај Дијамант Часовник Шема Дизајн Ултра Тенок

DEN 2208.00

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со : iphone 11 Про (5.8 инчи) smartphone.Стојат Функција : Со 360 степени rotatable метален прстен на задната страна,што го прави телефонот да биде во состојба да застане со повеќе агли на гледање за hands-free видео гледа.Сјајна Кожа : детално ја дизајнирани bling време часовникот шема и надворешен висок квалитет тешко пластични задниот поклопец со искра вградени кристал ,што го прави вашиот телефон да изгледа блескаво и убава.Точно Дизајн : Прецизност намали испис на насловната овозможи лесен пристап до сите функции, камери, што зборуваат, копчиња и пристаништа.Пакет се вклучени : 1 x Светкавиот Случај и 1 x врвката за на Рака.Компатибилен : Совршено се вклопуваат за iphone 11 Про (5.8") Карактеристики : Назад тежок случај, обезбедува одлична заштита од абење, гребнатини, нечистотија, вдлабнатини и случајно паѓа.случајот е подобро шок апсорпција, абење отпор, пропадна отпор, нула отпор и отпечатоци заштита.Надворешноста : Bling време часовникот шема и надворешен висок квалитет тешко пластични задниот поклопец со светкавиот вградени кристал.Сјајна задниот поклопец дизајн го прави вашиот телефон изгледаат стилски и привлечни, што го прави најдобар избор за жени и девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент