.

.

3 Ниво Гира Решетката за Домашна Теретана, Dual Вертикална Лента Рек Сите во Еден Гира Рек Атлетик Снабдување Поставите Чување на Решетката да се Држи До 1322 LB за Домаш?

3 Ниво Гира Решетката за Домашна Теретана, Dual Вертикална Лента Рек Сите во Еден Гира Рек Атлетик Снабдување

DEN 540.96

Пристапност
Во достапна форма

【Салата Организатор】 го Користите овој тежина складирање одбор да ги задржи сите тежини безбедно и организирано на сите времиња!Направени од 235 челик , високиот квалитет структура може да издржи тежина од до 1322 LB(Под статичен притисок). 【Фиксна Circlip】 Овој мултифункционален одбор има 4 пролет прстени за да се поправи на тежина на секоја колче за да се спречи секоја тежина од случајно паѓање на подот.Здрав uprights и противтежа прстени се дизајнирани за да безбедно се одржи најтешкиот плочи. 【Простор за заштеда на Дизајн】 Оваа полица има доволно простор за чување на вашите dumbbel .На полицата може да се одржи и неколку Олимписки големина плочи на четири столба и четирите Олимписки големина barbells род пред решетката. 【RUBBERIZED НОЗЕ ЗА СТАБИЛНОСТ】 НА функционален додаток на вашиот салата, овој бесплатен тежина организатор карактеристики rubberized нозете што заштитете го вашиот под од гребење.Тоа, исто така, ја апсорбира шок за време на ре-порибување, спречување на решетката од лизгање. 【ТРАЈНИ ПРАВ-ОБЛОЖЕНИ ЗАВРШИ】 Засилен со силна боени, овој сестран гира носителот може да се пофали здрав изградба дека нема да биде лесно лошата дури и со најтешкиот степен на пренос.Нејзините сплетен површината ефикасно отпорен на гребнатини и scuffs.

Главните карактеристики

Избор на клиент