.

.

YYYHD Лебди Полици Ѕид Монтирани,Лебдејќи Полици Бања Полица Организатор Тоалет Лепило Шампон Гел за Складирање Кошница Декорација Бања Агол Туш Полица Рек Додатоци

YYYHD Лебди Полици Ѕид Монтирани,Лебдејќи Полици Бања Полица Организатор Тоалет Лепило Шампон Гел за Складирање

DEN 804.00

Пристапност
Во достапна форма

За било какви прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас веднаш.Се надевам дека еден убав ден!.Уредната up вашата бања додатоци како што се шампон и кожата крем.Кујна складирање решетката за чаши кафе, зачини, tins, и сите видови на шишиња или лименки.Шупливи и вентилирани дизајн за да се направат вода истекува брзо, да ги задржи вашата бања производи на бања полица суви и чисти.Лесно Removeable и Повторно да го инсталирате,нема да го оштети вашиот ѕид.Многу погодна за бања, гостин бањи и прав соби итн.Опис на производот : 1. На големо вшмукување чаша е силна оптоварување bearing Non-означување налепница инсталација, нема ноктите и не holes Can носат 4 кг weight2. Линеарни дизајн канализација повеќе efficiently3. PP зелена животната средина protection Product материјал : PPProduct големина : Триаголен 1/4 круг со радиус од 14.5 СМ и висина на 6 CMCuboid 25.5*11*6.5 CMPackage Вклучуваат : 1*Shelf Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент