.

.

Замена на Електрична Четка за заби Индукција Патување Полначот Одговара за Philips Flexcare HX6782 HX6902 HX6910 HX6930 HX6932 HX6942 HX6952 HX6972 HX6964 (1pc)

Замена на Електрична Четка за заби Индукција Патување Полначот Одговара за Philips Flexcare HX6782 HX6902 HX6910

DEN 324.00

Пристапност
Во достапна форма

Електрична Четка за заби Полначот Одговара за Philips Flexcare HX6782 HX6902 HX6910 HX6930 HX6932 HX6942 HX6952 HX6972 HX6964 и др.Компатибилност Серија : Hydro Clean Сите FLEXCARE Серија Сите ЗДРАВИ БЕЛИ Серија Sonicare Деца.Компатибилна со следниве Sonicare модели : Heathy Бела серија како што 6710, 6730, 6750; Easy Clean HX6530; Flexcare Серија како што 6910,6930,6950; Air Floss.Без Прирачник/Настава и батеријата.Incliding Четка за заби Sonicare за Патување Полначот (110-220 V, 50-60 HZ) × 1(НИ приклучок).Компатибилност : Серија : Hydro Clean Сите FLEXCARE Серија Сите ЗДРАВИ БЕЛИ Серија Sonicare Деца Компатибилна со следниве Sonicare модели : Heathy Бела серија како што 6710, 6730, 6750 Easy Clean HX6530 Flexcare Серија како што 6910,6930,6950 Air Floss Модели : HX6911/02 HX6972/10 HX6150 HX6711/02 HX6710/02 HX6733/70 HX6311/02 HX6711/02 HX6712/75 HX6730 HX6731/02 HX6341/02 HX6932 HX6930 HX6712/83 HX6732/02 700 серија rs782 R782 R710 R700 R732 R780 RS900 RS910 RS930 RS980 RS930 RS900 |RS950 ве Молиме Имајте во предвид полначи се во најголемиот дел на пакетот и никогаш не се користи.Но, поради превезува и складирање, на полначот може да има неколку гребнатинки или носи на нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент